W piątek, 10 kwietnia, w naszej jednostce odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu pozyskanego ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej ![]()
Dziękujemy za obecność wojewodzie świętokrzyskiemu – Józefowi Brykowi, prezydentce miasta Kielce – Agacie Wojdzie, świętokrzyskiemu komendantowi wojewódzkiemu PSP – st. bryg. Marcinowi Charubie, komendantowi miejskiemu PSP w Kielcach – st. bryg. Mariuszowi Górze, a także pozostałym gościom z urzędu miasta oraz dziennikarzom mediów.
Pozyskany przez nas sprzęt i wyposażenie to m.in.: agregaty prądotwórcze, motopompy, narzędzia elektryczne oraz hydrauliczne, maszty oświetleniowe, dron z systemem kamer oraz koparko-ładowarka.
Ten sprzęt i wyposażenie to dla nas ogromne wsparcie, które pomoże nam jeszcze skuteczniej realizować zadania z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej, a także realnie wpłynie na wzrost bezpieczeństwa mieszkańców













